O firmie
Kontakt

Aktualno艣ci

Nie dodano jeszcze aktualno艣ci.

Dane firmy

Orl膮t Lwowskich 2
76-200 S艂upsk
woj. pomorskie
powiat S艂upsk

Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firm臋 polecaj膮

Firma jeszcze nie jest polecana.

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmieKim jeste艣my?

Przedszkole M贸wi艣, to nowoczesna niepubliczna plac贸wka dydaktyczna. Przyjmujemy do zer贸wki dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Kompleksowo dbamy o rozw贸j kompetencji j臋zykowych, matematycznych i ruchowych. Z naszymi podopiecznymi pracujemy z u偶yciem tablic interaktywnych oraz tablet贸w edukacyjnych.

Co nas wyr贸偶nia?

Naszym priorytetem jest aktywne planowanie dni, jakie Wasze dzieci sp臋dzaj膮 w przedszkolu. To nie tylko czas wype艂niony zabaw膮, ale te偶 nauk膮 i integracj膮 z r贸wnie艣nikami. Dbamy o prawid艂owe standardy 偶ywieniowe, dzi臋ki czemu zapewniamy smaczne i zdrowe posi艂ki Waszym dzieciom. Nasza kadra, to osoby z wieloletnim do艣wiadczeniem. Bez trudu nawi膮zuj膮 kontakt ze swoimi podopiecznymi, dlatego dzieci ch臋tnie zosta艂yby z nami d艂u偶ej, ni偶 nasze standardowe godziny pracy. Zapewniamy rodzicom pe艂ne wspracie w wychowaniu i rozwoju talent贸w ich dzieci.

Kontakt

Nasze przedszkole w S艂upsku jest zlokalizowane przy ul. Orl膮t Lwowskich 2. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 661 311 103 i 530 055 301 oraz elektronicznego pod adresem przedszkolemowis@gmail.com.

Galeria zdj臋膰

S艂owa kluczowe

Przedszkole M贸wi艣 S艂upsk
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.